Červenec 2018

I am back!

25. července 2018 v 20:02 | Tsuki |  My World
Tak a je to tady. Po třech letech jsem v sobě opět našla touhu věnovat se svému blogu. A snad ho i trošku obnovit. I když do těch větších změn moc hrr nejsem a nechci vysloveně mazat staré příspěvky (přestože některé z nich dávno nejsou aktuální... a jiné z nich jsou pro změnu lehce trapné).To všechno je totiž souhrn toho, jaká jsem byla a co mě zajimalo za posledních více než 10 (!!!) let. A je zajímavé se na to dívat zpětně.

Stále jsem nadšenec pro Japonsko a snad by se dalo říct i "japanolog" (vzhledem k tomu, že jsem se oboru japanologie věnovala dlouhé roky na Karlovce). To ale není zdaleka všechno, čím bych se definovala, a ráda bych svůj blog do budoucna zasvětila své osobě se vším všudy. V posledních letech jsem si uvědomila, že život je nesmírně bohatý a pestrý, a je škoda se před jeho bohatostí uzavírat. Stále objevuju sama sebe a čeká mě ještě dlouhá cesta, ale moc se na to všechno těším :)

Pořád ještě studuju, momentálně však obor herectví na VOŠ Herecké v Praze. Být herečkou byl můj dávný dětský sen, který jsem tehdy vzdala. Ale před dvěma lety jsem se rozhodla se k němu přece jenom vrátit, přestože sama nedokážu předvídat, co z toho všeho vzejde. Každopádně je skvělé se takhle rozvíjet a jsem za to všechno moc ráda. I když je to chvílemi náročné. Ale řekla bych, že to k tomu patří.

Zatímco na blogu jsem byla dlouhodobě nečinná, na internetu zůstala dvě místa, kam pravidelně a s radostí přispívám (a budu ráda, když mě navštívíte i tam):

  • Jakožto milovník filmu neustále hodnotím a komentuju filmy a seriály (samozřejmě včetně těch
    japonských) na ČSFD. Najdete mě zde. V sekci "komentáře" jsou mé nejnovější příspěvky.
    Profil nemám úplně aktuální, ale i tam se chystám na menší změny.

  • Dále je to INSTAGRAM (má stránka zde), protože jsem vždy ráda sdílela fotky
    a jednoduchost a forma Instagramu mi v tomhle vyhovuje.

Na závěr s radostí prozradím, že se opět toto léto chystám do Japonska. Během dvou a půl týdenního pobytu plánuju s přítelem procestovat jak místa, která důvěrně znám, tak místa, kde jsem ještě nikdy nebyla. Takže se opět můžete těšit na nějaké novinky a zážitky z Japonska, o které se ráda podělím :) (v Japonsku budu od 10. do 29. srpna 2018)

Věřím, že se snad najde někdo, kdo na můj blog za ty roky nečinnosti úplně nezanevřel... Nezbývá než říct: "Kore kara mo yoroshiku onegai shimasu." :)

Blue Skies